Kontakty

ADRESA

KONTAKTY

Ústav technologie stavebních hmot a dílců
Veveří 95
602 00 BRNO

Telefon:   541147501
E-mail:     2350@fce.vutbr.cz

 

vedoucí pracoviště 

prof. Ing. Rostislav Drochytka, CSc., MBA

zástupce vedoucího
ústavu pro provoz 

prof. Ing. Rudolf Hela, CSc.

zástupce vedoucího
pro vědu a výzkum

doc. Ing. Jiří Bydžovský, CSc.

zástupce vedoucího
pro pedagogiku

doc. Ing. Nikol Žižková, Ph.D.

 

Lidé na THD


Zařazení Jméno Telefon 54114- E-mail Místnost
profesor prof. Ing. Rostislav Drochytka, CSc., MBA 7500 drochytka.r@fce.vutbr.cz D243
  prof. Ing. Marcela Fridrichová, CSc. 7506 fridrichova.m@fce.vutbr.cz D240
  prof. Ing. Rudolf Hela, CSc. 7508 hela.r@fce.vutbr.cz D237
  prof. RNDr. Ing. Stanislav Šťastník, CSc. 7507 Stastnik.S(at)fce.vutbr.cz D239
docent doc. Ing. Jiří Brožovský, CSc. 7513 brozovsky.j@fce.vutbr.cz D234
  doc. Ing. Jiří Bydžovský, CSc. 7505 bydzovsky.j(a)fce.vutbr.cz D241
  doc. Ing. Karel Kulísek, CSc. 7504 kulisek.k@fce.vutbr.cz D242
  doc. Ing. Radomír Sokolář, Ph.D. 7510 sokolar.r@fce.vutbr.cz D235
  doc.Ing. Jan Vaněrek, Ph.D. 7514 vanerek.j@fce.vutbr.cz D231a
  doc. Ing. Nikol Žižková, Ph.D. 7515 zizkova.n@fce.vutbr.cz D132
         
  doc. Ing. Lenka Bodnárová, Ph.D. 7509 bodnarova.l@fce.vutbr.cz D236
  doc. Ing. Jiří Zach, Ph.D. 7516 zach.j@fce.vutbr.cz D231b
odborný asistent  Ing. Vít Černý, Ph.D. 7463 cerny.v@fce.vutbr.cz D301a
8061
  Ing. Ámos Dufka, Ph.D. 7514 dufka.a@fce.vutbr.cz D231a
  Ing. Karel Dvořák, Ph.D. 7511 dvorak.k@fce.vutbr.cz D231d
  Ing. Dominik Gazdič, Ph.D. 7511 gazdic.d@fce.vutbr.cz D231d
  Ing. Adam Hubáček, Ph.D. 8062 hubacek.a@fce.vutbr.cz D151
AdMaS P2
  Ing. Denisa Jančaříková 7524 jancarikova.d@fce.vutbr.cz D301b
8064  
  Ing. Lenka Nevřivová, Ph.D. 7510 nevrivova.l@fce.vutbr.cz D235
  Ing. Martin Sedlmajer, Ph.D. 7516 sedlmajer.m@fce.vutbr.cz D231b
8069  
tech.-hosp. pracov. Blanka Bártová 7515 bartova.b@fce.vutbr.cz D132
  Petr Boháč 7520 bohac.p@fce.vutbr.cz D121b
  Petra Cibulková 7501 cibulkova.p@fce.vutbr.cz D244
  Ing. Jitka Peterková, Ph.D. 7525 hroudova.j@fce.vutbr.cz D301d
  Ing. Tomáš Jarolím 7468 jarolim.t@fce.vutbr.cz D164
  Ing. Šárka Keprdová 7524 keprdova.s@fce.vutbr.cz D301b
8059
  Jiří Klíma 8067 klima.j@fce.vutbr.cz  
  Ing. Jindřich Melichar 8225 melichar.j@fce.vutbr.cz R315b
8068
  Ing. Tomáš Melichar, Ph.D. 7463 melichar.t@fce.vutbr.cz D301a
8069
  Ing. Petr Novosad 7468 novosad.p@fce.vutbr.cz D164
8064
  Ing. Zdeněk Šnirch, Ph.D. 7514 snirch.z@fce.vutbr.cz D231a
8061
  Ing. Lenka Mészárosová 8068 meszarosova.l@fce.vutbr.cz  
  Hana Vasasová 7501 vasasova.h@fce.vutbr.cz D244
  Zdeňka Žáková 7501 zakova.z@fce.vutbr.cz D244
prac. děln. povolání Vladimír Klíma 7512   D251
  Anna Ličártovská 7501    
doktorand-stip. Ing. Jan Čermák 8215 cermak.j@fce.vutbr.cz R315a
  Ing. Dušan Dolák   dolak.d@fce.vutbr.cz D122
  Ing. Michaela Dvořáková   dvorakova.m@fce.vutbr.cz  
  Ing. Ján Fleischhacker   fleischhacker.j@fce.vutbr.cz  
  Ing. Iveta Hájková 8215 hajkova.i@fce.vutbr.cz R315a
8063
  Ing. Jakub Hodul 7530 hodul.j@fce.vutbr.cz D303
  Ing. Tomáš Žlebek 7530 zlebek.t@fce.vutbr.cz D303
  Ing. Magdaléna Kociánová 7525 kocianova.m@fce.vutbr.cz D301d
  Ing. Radek Magrla   magrla.r@fce.vutbr.cz R315b
  Ing. Karel Mikulica 7522 mikulica.k@fce.vutbr.cz D122
  Ing. Jana Mokrá   mokra.j@fce.vutbr.cz D122
  Ing. Vítězslav Novák 7525 novak.v@fce.vutbr.cz D301d
8070
  Ing. Iveta Nováková   novakova.i@fce.vutbr.cz R315b
  Ing. Lucia Osuská 8214 osuska.l@fce.vutbr.cz R314
8063
  Ing. Martina Reif 7525 reif.m@fce.vutbr.cz D301d
8070
  Ing. Martin Ťažký 8214 tazky.m@fce.vutbr.cz R314
externí zaměstnanci Jaroslav Bureš      
  Ing. Jan Novák 7506 novak.j@fce.vutbr.cz D240
  doc. Ing. Bohumil Novotný, CSc. 7505    
  Ing. Vladimír Švehla, Ph.D.      

 

 

 

 
 
 
 

Více o ústavu, rychlé kontakty...

Chcete být informováni ?

Veveří 331/95
602 00 Brno
Česká republika
Tel.: +420 54114 7501
Zaregistrujte se k odběru newsletteru ZDE.



THD FAST VUT Brno     |     2014     |     FAST   VUT