Nabídka práce - ŘSD

Ředitelství silnic a dálnic ČR

je státní příspěvková organizace zřízená Ministerstvem dopravy ČR. Základem její činnosti je výkon vlastnických práv státu k nemovitostem tvořícím dálnice a silnice I. třídy, zabezpečení správy, údržby a oprav dálnic a silnic I. třídy a zabezpečení jejich výstavby a modernizace.

Nyní vyhlašujeme výběrové řízení na pozici:

Technolog-Úsek kontroly kvality staveb

Pracoviště-lokalita:

Brno - Chrlice

Náplň práce

  • Analýzy a hodnocení technologických procesů výstavby pozemních komunikací
  • Analýzy a hodnocení materiálových resp. konstrukčních vlastností konstrukčních prvků pozemních komunikací s hlavním zaměřením na asfaltové kryty
  • Kontrola správnosti kontrolních a zkušebních plánů objektů a uvedených zkušebních postupů
  • Provádění a kontrola výkonu laboratorních zkoušek betonu a cementobetonových krytů
  • Kontrola dokumentace kvality užitých materiálů v rámci stavby
  • Kontrola souhrnných zpráv zhotovitele o hodnocení kvality provedených prací
  • Vypracování souhrnných zpráv objednatele o hodnocení kvality provedených prací
  • Plnění povinností vyplývajících z ČSN EN ISO/IEC 17025 pro systém managementu kvality ve zkušební laboratoři

Požadujeme

  • VŠ vzdělání stavebního směru podmínkou
  • Praxe v oblasti kontroly kvality staveb nebo práce ve stavební laboratoři výhodou
  • Znalosti v oblasti technologií výstavby pozemních komunikací a zkušebnictví
  • Znalost zkušebních postupů zkoušek materiálů a technologických vrstev v oboru pozemních komunikací výhodou
  • Znalost ustanovení ČSN EN ISO/IEC 17025
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
  • Trestní bezúhonnost
  • Spolehlivost a přesnost
  • Mlčenlivost a loajalitu
  • Psychickou odolnost

Nabízíme

  • Perspektivní a zajímavou práci
  • Možnost dalšího vzdělávání a pracovního růstu
  • Stabilitu státní příspěvkové organizace
  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené, indispoziční volno, zaměstnanecké benefity
  • Využití rekreačních zařízení organizace a další benefity

Termín nástupu

Dle dohody

Pracovní poměr

Hlavní pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, s následnou možností prodloužení na dobu neurčitou

Platové podmínky

12. platová třída dle NV ČR č. 564/2006 Sb., v platném znění, příloha č. 1, platový stupeň dle vzdělání a odborné praxe

Termín zaslání přihlášky

Písemné přihlášky se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: prace@rsd.cz do 30. 06. 2016

(do předmětu uveďte „Technolog-Úsek kontroly kvality staveb“)

Pro další informace prosím kontaktujte

PhDr. Irena Jelínková Havránková, irena.jelinkova@rsd.cz, tel. 241 084 127

Upozornění

Uchazeč zasláním přihlášky do výběrového řízení stvrzuje, že si není vědom osobních ani profesních vazeb, které by při vykonávání činnosti, o kterou se uchází, znamenaly střet zájmu.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

Poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých v životopisu a dalších požadovaných dokumentech dává uchazeč o zaměstnání souhlas, aby jeho osobní data, která poskytne Ředitelství silnic a dálnic ČR se sídlem Na Pankráci 56 Praha 4, IČO 65993390, včetně jeho dílčích organizačních složek a detašovaných pracovišť, byla interně použita pro účely výběrového řízení a pro uchování v databázi uchazečů do odvolání poskytovatelem písemnou či ústní formou za předpokladu, že s nimi bude nakládáno důvěrným způsobem, a to v souladu s § 11 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Více o ústavu, rychlé kontakty...

Chcete být informováni ?

Veveří 331/95
602 00 Brno
Česká republika
Tel.: +420 54114 7501