Superpodlahy v médiích na roztrhání (i přes jejich VYSOKOU odolnost)

Konec roku byl pro pracovníky Ústavu THD mimo jiné ve znamení velkého rozruchu kolem podlah pro extrémní zatížení.

Ty vyvíjí výzkumný tým prof. Drochytky společně se dvěma partnerskými firmami z praxe. Jedná se o efektivní spojení tuzemského výrobce stavebních hmot, vysoké školy a významné stavební společnosti s cílem vyvinout extrémně mechanicky a chemicky odolnou podlahu pro nové i stávající průmyslové provozy. A protože se jedná o velmi atraktivní téma s výbornými výsledky, začaly se o něj zajímat média.

Celé to začalo článkem na portálu ZPRÁVY zVUT.cz a Události na VUT v Brně

Na základě výborných ohlasů čtenářů, projevily zájem i další tištěná a elektronická média, jako jsou Brněnský deník, deník PRÁVO nebo Novinky.cz.

Vhledem k rétorické zdatnosti a výřečnosti řešitelského týmu pak nešlo odmítnout pozvánku Českého rozhlasu ke krátkému rozhovoru, který naleznete zde v čase cca 19:50.

Pomyslným vrcholem pak bylo natočení reportáže Českou televizí Brno přímo z výzkumných laboratoří v pavilonu P2. Celou reportáž naleznete zde.

Více o ústavu, rychlé kontakty...

Chcete být informováni ?

Veveří 331/95
602 00 Brno
Tel.: +420 54114 7501
Zaregistrujte se k odběru newsletteru ZDE.

THD FAST VUT Brno     |     2014     |     FAST   VUT